✅ قانون توجه

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ قانون توجه

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈قانون توجه میگه به هرچی توجه کنی نه اینکه فکر کنی آرام آرام آن چیز را به درون زندگی میکشیم.

😎👈 حالا برای پولدار شدن و جذب پول، ما باید خودمون رو پولدار بدونیم و واقعاً از درون احساس پولداری کنیم. باید ثروت رو تصور کنیم که الان داریمش.

 

⁉️ چه کسی میتونه ثروت و پول رو احساس و تصور کند؟

 

😎👈کسی که با تمام وجود به فراوانی و نامحدود بودن ثروت ایمان دارد و فکر نمیکند اگر او پولدار بشه به کسی ظلم بشه، و یا با پولدار شدن اون پول کم بیاد و به دیگران نرسه.

😎👈 از قدرت توجه تان به خوبی به نفع خودتان استفاده کنید.

⁉️چرا؟

😎👈 زمانی که ما نسبت به اوضاع بد دیگران احساس دلسوزی داریم، داریم همش به این فکر کنیم که مردم فلان شهر یا کشور:

🔸 بیچاره هستن،
🔹 بدبختن،
🔸گرسنه اند،
🔹مردم کار ندارند،
🔸 جوونا بیکار هستن،
🔹 شغل ندارند،
🔸خوش و شادی ندارن و همین چیزها

⁉️الان شما داری با اصطلاح دلسوزی داری چیکار میکنی؟

😎👈 هیچی دیگه دارم با قدرت کامل به بدبختی دیگران توجه میکنم. (دوست عزیز اگه کاری از دستت برمیاد انجام بده وگرنه از قدرت توجه ات به ضرر خودت استفاده نکن)

⚡️وقتی همش دارین به فقر جهان توجه میکنین فقر رو جذب میکنین و با این افکار خودتون رو از پول و ثروت دور میکنید🌪

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ انواع توجه

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

1️⃣ دیدن

😎👈شما وقتی داری چیزی را میبینی و وقت میگذارید براش یعنی داری به ذهنت میگی این موضوع مهمه به این توجه کن

2️⃣ تحسین کردن

زمانی فرد پولداری را میبینی و تو هم دوست داری در آن جایگاه باشی وقتی جایگاه آن فرد رو تحسین میکنی داری به ذهنت میگی این موضوع مهم هست به این موضوع فکر کن به سیستم RAS مغزت داری دستور میدی ببین برو اینها رو برای من پیدا کن بیار! دمت گرم

 

3️⃣ دنبال کردن چیزی

 

زمانی که داری خبری، موضوعی، داستانی، گفتگویی، شی، ساختمان، قیمت، طلا، دلار و سایر چیزهای با ارزشی را دنبال میکنی و لحظه به لحظه تعقیبش میکنی به ذهنت داری میگی اینها با ارزش بقیه موضوعات کم و ضعیف هستند فقط اینها، فقط اینها!!!

 

4️⃣ تایید

هر نوع تایید چیزی مثل تایید لسانی، تایید چشمی، تایید با سر، تایید با بدن و سایر تاییدها نشانگر توجه شما و تایید و خواستن آن چیز از طرف شماست. شما با تایید کردن هر چیزی به ذهنتان میگوید این موضوع درست است و باور من است پس آن را بپذیر و در زندگی ام واردش کن.

 

5️⃣ شنیدن

انسان همیشه دنبال لذت است و از رنج فرار میکند. ما همیشه دوست داریم چیزهایی که طبق میلمان است و دوستش داریم را بشنویم و به ذهنمان داریم سیگنال میدهیم برو این چیزها رو برام بیار تا بتون لذت شنیداری بیشتر رو ببرم. اگر مدام تحت عنوان انسان دوستی، پای درد و دل دیگران مینشینی به ذهنت داری میگی بیا، از این دست مطالب باز هم برام بیار آخه دارم لذت میبرم.

✨🌼✨ ممکنه بگید من درد و دل دوست ندارم اما دلم نمیخواد طرف رو ناراحت کنم. ذهن شما کاری به دوست داشتن یا نداشتن شما نداره بلکه به توجه شما کار دارد زمانی که شما عمل گوش دادن به درد و دل را تکرار میکنید، ذهن فکر میکنه این عمل برای شما خوشایند است و مدام شما را در شرایطی قرار میدهد که شما خود را در حال شنیدن به درد و دل دیگران میابید.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *