✅ آیا احساس ترس دشمن ماست؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ آیا احساس ترس دشمن ماست؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 بستگی به این دارد که از ترس چگونه استفاده کنید. اگر از ترس به عنوان یک آگاهی دهنده استفاده کنید آن احساس یک دوست است اما اگر به این احساس به چشم یک مضطرب کننده نگاه کنیم، ترس دشمن شما میشود.

⁉️ چطوری با احساس ترس دوست شویم؟

😎👈 پس بهتر است از یک روش منطقی با زاویه دیگری به ترس نگاه کنیم به این صورت که ترس ما را از موضوعی آگاه میکند و باعث میشه انسان در آن مقطع از ناخودآگاه خارج میشوم و در لحظه حال و هوشیاری قرار میگیرم.

😎👈 نقطه مقابل ترس، ایمان است. ترس را به گونه ای سیگنال در نظر بگیر به این صورت که هر زمان ترس احساس کردی به معنی این است که در این قسمت ضعفی وجود دارد لطفاً آن ضعف را برطرف کن. تر از هر چی شما را ترساند شما نقطه مقابل آن را پرکن.

💈 مثلاً اگر احساس ترس از دوست نداشتنی بودن داشتید معنی اش این است که برای شما دوست داشتنی بودن خودتان برای خودتان هنوز اثبات نشده است. برای حل این موضوع بروید لیستی از چیزهایی که باعث میشود شما دوست داشتنی باشید برای خودتان نه فرد را تهیه کنید بعد این را برای خود مرور کنید. هر موقع این ترس اومد دوباره مجدداً این لیست را دوره کنید تا ذهن شما متقاعد شود که شما دوست داشتنی هستید.

😎👈 یا همین موارد را از طریق تمرین آینه انجام دهید تا بازخورد آن را از بیرون بگیرید. هر ترسی داری بنویسش و نقطه مقابلش را پررنگ کن.

⁉️ ترس از چاقی

😎👈 ترس از چاقی داره میگه شما رژیم غذایی بدی دارید که داره باعث میشه چاق بشید و هزار مشکل دیگه پیش بیاید یک کاری بکن. نقطه مقابل چاقی چیه؟ تناسب اندام است. پس برنامه های بچین که باعث تناسب اندام شما بشود و وقتی شما اقدامات آرام کننده ذهن را شروع کنید آلارم احساس ترس خاموش می شود.

⁉️ ترس از بی پولی

😎👈 ترس از بی پولی داره چی میگه؟ میگه حواست رو جمع کن، توجهت رو بدجوری گذاشتی روی کمبود و نداری و پول سخت درآمدن سریع فکرت رو عوض کن. در یک فضایی بودی که بیش از حد شنیدی و دیدی که پول کم است. نقطه مقابل این احساس چیه؟ توجهت را بزار روی ثروت، فراوانی، دارایی های خودم، و پول درآوردن آسان است. سختتر روی باورهایت کارکن. وقتی که اینها را باور و قبول کنی پول و ثروت بیشتر را ملاقات خواهی کرد.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *