✅ چطور خودم را متقاعد کنم پول را انتخاب کنم؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ چطور خودم را متقاعد کنم پول را انتخاب کنم؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺
😎👈 تنها علت این که ما پولدار نیستیم یا خیلی سخت پول در میآوریم این است که ما در ذهنمان انتخاب کرده ایم که پول نمیخواهیم و حال اگر الان تصمیمتان عوض شده و  پول میخواهید باید دوباره خودمان متقاعد کنیم که پول خوب است و پول را انتخاب کنیم.
💸 ساده ترین روش و تنها چیزی که باعث میشه تو پولدار بشی یا پول را انتخاب کنی این است که خودت را فرد با ارزشی بدانی و لاغیر … هر راه دیگه باز منجر به شکست میشه.
🚶‍♂️ باید خودت الانت را که بی پول هستی را به طور منطقی جوری متقاعد کنی که از درون احساس ارزشمند بود کنی.
🌱 باید تعریف ارزش و فرد ارزشمند را در ذهنت عوض کنی. ما مختار هستیم که تعریفها را در ذهنمان عوض کنیم و بر اساس تعریف ما از چیزی، از آن چیز لذت یا رنج ببریم.
🧠 در زمان تغییر تعریفهای ذهن اصلا نباید کاری به تعریف ارزش از لحاظ جامعه و یا دیگران و یا سایر افراد دیگر داشت. اصلا به کسی کار نداشته باش. سعی کن توی ذهنت و با خودت تعریف ارزش را تغییر بدی.
👨‍🎤 اصلا مهم نیست الان چه شرایط مالی، مکانی، خانوادگی، شغلی و غیره داری. فقط کارت این باشه یک تعریفی از ارزش برای خودت تعیین کنی که به شرایط الان تو بخوره اصلا مهم نیست که این تعریف را دیگران قبول بکنند یا نه.
💈 مثلاً ممکنه تو الان هیچی نداشته باشی، نه خانواده نه پول، نه شغل و هیچی و هیچی نداشته باشی خوب اگه الان با این وضعیت بخواهی یک تعریف از فرد باارزش و ارزشمند تعیین کنی چی میگی؟
😎👌 تو باید بگی ارزش من به همین وجودی است که من دارم من چون هستم و زنده هستم ارزشمند هستم. ارزش رو کی داده؟ خدا داده چون من رو لایق زنده بودن دیده، چون من رو لایق این دیده از روح خودش درون بدن من بدمه و من رو خیلی دوست داره. فقط همین و لا غیر. به خودت بگی من دارم نفس میکشم پس با ارزشم.
🌸 دوست عزیز تعریفت باید جوری باشه که تو باورش کنی اصلا مهم نیست دیگران باورش کنند. سعی حسابی توی این بخش دلایل منطقی برای با ارزش بودن خودت بیاری و خودت هم حسابی باورش کنی.
🔮 در زمان تعریف ارزش اصلا کاری به تعریف ارزش از لحاظ جامعه نداشته باش. تو باید خودت خودت رو بکشی بالا. خودت به خودت خوب و با ارزش نگاه کن نه اینکه دیگران به تو نگاه خوب و با ارزش داشته باشند ولی خودت اصلا خودت را باارزش ندانی. تنها و تنها وقتی اتفاقات خوب رخ میده که خودت، خودت را با ارزش بدانی و از درون احساس ارزشمندی واقعی نسبت به خودت داشته باشی. در این حالت چیزهای با ارزش تو رو پیدا میکنند.
💎 حضرت علی میفرمایند:
😎👌در دو صورت ثروت وارد زندگی ات می شود:
1️⃣ تو بری دنبال پول
2️⃣  پول بیاد دنبالت
🚶‍♂️ در دسته دوم کسانی هستند که احساس ارزشمند بود میکنند.🌈
🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *