✅ قانون خداوند برای رهایی از ترس از بی پولی

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ قانون خداوند برای رهایی از ترس از بی پولی

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 خداوند ما را از ترس از بی پولی نهی کرده و قانون دنیا را به گونه قرار داده که آنچه را که هزینه میکنیم چندبرابرش را به ما برمیگرداند. لذا این حالت نگرانی ما از بی پولی را برطرف می کند.

خداوند در کتابهای آسمانی به این گونه صحه گذاشته اند که مثلاً :

👌 در مسیحیت معتقدند که یک دهم مالت را در راه خدا خرج کن.

در اسلام نیز خداوند در مورد مزیت بخشیدن بخشی از دارایی بیان فرموده اند:

👌 مثَل كسانی كه اموالِ💎 خود را در راه خدا انفاق مي‏كنند همانند دانه ‏اى است كه هفت خوشه🌾 برویاند كه در هر خوشه‏ اى صددانه باشد و خداوند براى هر كس كه بخواهد [آن را] چند برابر ميكند، و خداوند گشایشگر داناست. (بقره / 261)

💠 پس این یک قانون کلی است که میگه نترس اگر بخشی از مالت را ببخشید حتما چندبرابرش بهت برمیگرده 🌼

👌 جالب اینجاست که خداوند می فرمایند که:

🍃 از آنان که ندارد میگیریم و به آنان که دارد میدهیم 🌾

⁉️ یعنی چی؟

😎👈 خداوند از آنها که ناشکر هستند و خساست میکنند، نعمت و ثروت را می گیرد.

 

⁉️ چرا میگیره؟

😎👈 چون صفت خسیس بودن تایید نبود و کمبود مال است. آدم خسیس و ناشکر مدام داره ناله میکنه از نبود و کمبود ثروت پس توجه طرف به کمبود جلب شده درنتیجه از خودش ارتعاش کمبود میده و درنهایت این ارتعاشش فرد رو در مدار کمبود قرار میده.

😎👈 و خداوند به کسانی که شکرگزاری میکنند نعمت و ثروت فراوانی میدهیم زیرا شکرگزاران باور به فراوانی دارند. شما با شکرگزاری مدام ارتعاش ثروت و دارایی و فراوانی می دهید و این باعث میشه شما در مداری قرار بگیرید که مدام به راحتی به ثروت و دارایی و فراوانی دسترسی داشته باشید.✨

🌼همین فرمول ساده!🌺

💖 فکر نکنید که خدا با کسی دشمن هست بلکه این سیستم جهان هست و این حالت عدالت کامل است که توجه ما دنیای ما را تغییر میده. ما داریم خلق انجام میدهیم اما خلق های ما به نفع ما نبوده. پس برای رفع مشکلاتمون خلق بهتری انجام دهیم. 💗

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

✅ خودت را به خدا بسپار

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 به محض اینکه انسان به قدرتها و کارکردهای ذهن خویش آگاهی می یابد، علاقمند میشود که برای پاک کردن تصاویر منفی و حک کردن تصاویر مثبت در ذهن نیمه هشیار، راهی سریع و آسان پیدا کند. زیرا وقوف عقلانی به حقیقت به تنهایی کاری از پیش نمی برد.

😎👈 در مورد خودم به این نتیجه رسیدم که آسانترین راه «سپردن بار» است. زمانی یک استاد ماوراء الطبیعه «سپردن بار» را این طور تعریف کرد:

👌در طبیعت تنها چیزی که به یک جسم وزن میبخشد قانون جاذبه است. و اگر بشنود سنگریزه ای را به اندازه ای که باید, از این سیاره بالا برد و دور کرد,به بی وزنی می رسد.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *