فرمول موفقیت و چند توصیه

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ فرمول موفقیت در ذهن توست

 

🌸 توجه کنید که جهان افراد ، شرایط و موقعیتهایی را با شما روبرو میکند که در مدار و فرکانس هماهنگ با مدار شما قرار دارند، روابط عاشقانه و عالی به سمت افرادی جذب می شود که در مدار عشق و رابطه مناسب قرار دارند. پول و ایده های ثروت آفرین به سمت و ذهن افرادی می رسد که در مدار ثروت و فراوانی قرار دارند و نه افرادی که ارتعاشات فقر و بدهکاری را به کائنات میفرستند.

 

اگر شغل نامناسبی دارید و مایلید از آن رها شوید باید مدار خودتان را تغییر دهید تا از مدار شغل نامناسب به مدار شغل عالی حرکت کنید و شغل مورد علاقه تان را جذب کنید…

 

✨️💫✨️💫✨️💫✨️💫✨️💫✨️

چگونه باید مدارتان را تغییر دهید؟

 

▪️با تمرکز بر نکات مثبت روابطتتان

▪️با تمرکز بر نکات مثبت شغلتان

▪️با شکرگزار بودن از میزان درآمدتان

▪️با کنترل ورودی های منفی ذهنتان

▪️با پیدا کردن هر آنچه که به شما آرامش میدهد.

▪️با حذف افراد منفی از زندگی

▪️با تکرار جملات تاکیدی هدفتان

▪️با حذف تلویزیون، رادیو و روزنامه 

 

تمام داستان رسیدن به رابطه رویایی، به شغل عالی ، به سلامتی ،به درآمد فوق العاده همین نکاتی است که خدمتتان عرض کردم راه دیگری ندارید، اگر تغییر می خواهید، اگر احساس می کنید که یکسری چیزها باید در زندگیتان تغییر کند باید متعهد باشید، باید رفتار ، طرز صحبت ، جنس فکرتان را از منفی به مثبت + تغییر دهید ، باید بعضی از افراد زندگیتان که نقش مهمی در ایجاد باورهای منفی در درونتان را دارند حذف کنید.

😉و این تمام فرمولی است که با آن میتوانید به خیلی از دوست داشتنی هایتان برسید.

 

و در آخر چند توصیه مهم👌

 

1-یاد بگیرین گوگل کنین. گوگل کردن از پرسیدن خیلی بهتره در اغلب مواقع. چون هم نظر درسته، هم سریعه و هم مطمئن.

2- یاد بگیرین با ابزارهای گوگل درایو (دقیقاً معادل word و excel وpowerpoint) خیلی سریع و خیلی راحت استفاده کنین. مثلاً سریع یه تمپلت آماده کنین و یه گزارش رو توی ۱۵ دقیقه بنویسی. یا یه پرزنتیشن رو توی ۳۰ دقیقه با ۱۰ تا اسلاید حاضر کنین.

 

3-یاد بگیرین بتونین راحت اسکرینشات بگیرین (از گوشی و کامپیوتر) و عکسی که میخواین رو ادیت کنین (فتوشاپ آنلاین خیلی زیاده. من از pixlr.com استفاده میکنم.)

4- با ابزارک های mind mapping (تو گوگل میتونید درموردش بخونید)مثل miro.com آشنا باشین و دستگرمی هم که شده ازش استفاده کنین!

 

ودر اخر

5- یاد بگیرین نوت بردارین . چه با کاغذ، چه تو حموم، چه تو اپ های گوشی. و همیشه مغزتون رو خالی کنین و خالی داشته باشین (Thinking clean). درسته به ما یاد دادن جدول ضرب رو حفظ کنیم، اما واقعاً هیچ چیزی به اندازه ی مغزی که لازم نیست نگران یادم نره باشه نیست. مغزِ خالی، خیلی کارها میتونه بکنه، خیلی!

 

 

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *