✅ احساس ارزش، لازمه ثروتمندی

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ احساس ارزش، لازمه ثروتمندی

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺
😎👈 قبل از اینکه پول بیاد باید احساس ارزش بکنی.
🦋 شما باید گل باشید تا پروانه سراغتون بیاد والا اگه چیز دیگه باشید مگس میاد سراغتون.
💎 قانون ثروت این است که:

              🔮  در جهان هر چیز چیزی جذب کرد 

🚶‍♂️    گرم گرمی را کشید و سرد سرد

🚶‍♂️ باید در همان شرایطی که هستی بدون پول و ثروت، باید بتونی خودت را بزرگ ببینی تا این نوع نگاه کردن به خودت بتونه به تو این حس و انرژی رو بده تا این انرژی در دنیا جریان پیدا کنه تا چیزهای متناسب با انرژی تو آرام آرام وارد زندگیت شود.
🌼 وقتی من متوجه بزرگی خودم میشم ذهن من متوجه این میشه بعد به من راهنمایی میکنه و من رو میبره به جایی که جایگاه مناسب من هست.
🍀 قانون طبیعت این است که هر کسی به جایگاه متناسب با خودش میرود. مثلاً بچه لاکپشت بلافاصله بعد از بیرون آمدن از تخم بلافاصله حرکت میکنه به سمت دریا. چون جایش رو میشناسه و ذهنش بهش یاد میده میگه حرکت کن برو سمت دریا. چرا بچه لاکپشت سمت خاک یا هوا نمیره میره سمت دریا؟ کی بهش میگه برو سمت دریا؟ برنامه قبلی که در ذهنش هست آن را به سمت دریا راهنمایی میکنه.
🧞‍♀️ انسان هم همین گونه است افکار ما ذهن ما را تنظیم میکنه و ما را به سمت جایگاهی که خودمون را لایقش می دونم میکشه و میبره
💈 اگر افکارت منجر به تولید ذهن ثروت ساز شده باشه ذهنت تو رو به جایگاه ثروت ساز میرسونه
💈 ولی اگر با افکاری تغذیه شده باشید که ثروت را چیزی مذمون و بد تعریف کرده باشد ذهنتان شما را به جایگاه منتقل میکند که غرق در فقر و بدبختی و بی پولی باشید.
🧿 وقتی من خودم را خوب و بزرگ و لایق ثروت دیدم سیستم RAS مغزی من فعال میشه و من را به سمت خوبی و بزرگی و ثروت میبرد دوم اینکه دنیا هم من را هدایت میکنه تا من سر جای درست خودم قرار بگیرم.
🔮 اگر تو بتونی خودت را بزرگ ببینی بقیه اش را تو بخواهی هم تو انجام نمیدی دنیا برات انجام میده.
⚱️ وقتی تو خودت را به گونه ای تصور کنی که دستت نمک نداره نمیتونی کاری بکنی که در دنیای واقعی آدمهای قدرشناس به سمتت بیاد. دنیا خودش همین جور آدمها را اتوماتیک وارد زندگیت میکنه.
🕺 پس اگر خودت را بزرگ ببینی خودت اتوماتیک به سمت بزرگی میری.
💎 اگر خودت را لایق ثروت ببینی ذهنت اتوماتیک شما را به سمت ثروت میبرد
👩‍❤️‍👨 اگر خودت را لایق روابط خوب ببینی ذهنت اتوماتیک شما را به سمت روابط خوب میبرد.
🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *