✅ چرا گاهی اوقات خیلی تلاش میکنم به نتیجه نمیرسم ولی زمانی که اون کار رو رها میکنم  اون کار خودش درست میشه؟

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ چرا گاهی اوقات خیلی تلاش میکنم به نتیجه نمیرسم ولی زمانی که اون کار رو رها میکنم اون کار خودش درست میشه؟

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺

😎👈 علتش این است که زمانی که کار را رها میکنی از شخصیت و هویتت جدا میشوی، نیروی آفرینندگی به کار میفته و ما در «منشا» قرار میگیریم.

🧜 وقتی توجهم را از مشکلی برمیداریم هویتها و گفتگوهای درونی برداشته میشود و کلاً من ذهنی از آن مسئله کنار گذاشته میشه سپس روح من اجازه عمل پیدا میکنه و آن مشکل را به راحتی حل میکند.

🧚🏻 منشا روح آفریندگی است که در انسان است و انسان به هر جایی که توجه میکند به آنجا جان میدهد. برای هر انسانی حالت «منشا» حالت آفرینندگی هست.

🌬 یعنی زمانی که خداوند از روح خود در ما دمید به ما زندگی و حیات داد و زمانی که با همون روح نامحدود و بدون پایانی که درون من هست زمانی که من به #پول، #فراوانی و #موفقیت و سرزندگی توجه می کنم من با توجه ام روح خلق کننده خدا را به آنها جریان میدهم و آن چیزها در زندگی من حیات پیدا میکند.

🌱 درک ما از این جمله که «خدا از روح خود در ما دمید» به همان دمیدن کفایت کرده است یعنی فکر کردیم خدا یک مقدار کمی از روح خودش را به ما داده و بعد ما را رها کرده است در حالی که همواره و هر لحظه در تمامی انسان ها روح خدا به صورت پیوسته در جریان است و به چیزهایی که در کانون توجه ماست حیات و زندگی میده.

💈مثلا زمانی که کانون توجه ما به بی پولی باشه، بی پول و فقر حیات پیدا کرده یعنی واقعیت پیدا کرده است.

 

⁉️ چرا ما به رویایمان توجه میکنیم ولی هیچ چیزی خلق نمیشه؟

 

🌸 علت این است که شما به رویایتان با غلظت و بطور جدی توجه نمیکنید تا روح آفرینندگی وارد آن شود.

👩‍🎓 همه افراد موفق جهان (ورزشی، هنری، موسیقی) که به جایی رسیده اند همگی میگن که ما مدتها به رویاهایمان هر شب بهش توجه می کردیم و هر شب آنها را تصور میکردم و مشتاق رسیدن بهش بودم.

👩‍🎤 آنها هر شب به رویای خود هر شب توجه می کردند و هر شب آرام آرام از روح آفرینندگی خود به آن رویا تزریق می کردند تا در نهایت به واقعیت زندگیشون تبدیل شده.

🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

 

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *