✅ کلید اصلی رسیدن به سلامتی و ثروت با قانون خلاء

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

✅ کلید اصلی رسیدن به سلامتی و ثروت با قانون خلاء

🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺🌼🌺
😎👈قانون خلاء به معني اين است كه شما براي هر چيزي كه ميخواهيد به آن برسيد، بايد براي آنها فضايي خالي در زندگيتان ايجاد كنيد.
🌪 خالي كردن يك فضا و يا ايجاد يك فضاي خالي به اين معني است كه ياد بگيريد چطور افكار و باورهاي قديمي را رها كنيد و چگونه از شر اين الگوهاي فكري در ذهن تان كه شما را مدام از رسيدن به خواسته ها و جذب موفقيت دور ميكنند، خلاص شويد.
🧠  شما بايد افكار پوسيده و محكوم به شكست قديمي را از ذهنتان حذف كنيد تا فضا براي افكار جديد باز شود.
🚶‍♂️👌 رها كردن داشته ها و تعلقات چندان ساده و راحت نيست. اما جدايي و رهايي از اين افکار و باورهای غلط قبلی، آغاز ورود موفقيتها و آرزوهاي جديد و بزرگتر است.
✨🌸✨ يكي از سريع ترين روشها براي آشكار كردن سعادت در زندگيتان ايجاد خلاءها است.
🍃 اگر شما مدام به چيزي منفي پيله كنيد، ديگر جايي براي مثبت انديشي و انرژيهاي مثبت نيست كه وارد زندگيتان شوند. چون ذهنتان اصلا فرصت نداره که برود چیزهای مثبت را پیدا کند به شما نشان بدهد بلکه وظیفه دارد مدام چیزهای منفی را به شما نشان دهد.
🌪 قانون خلاء در جذب تمام اهداف، روياها و تمام آرزوهاي دست نيافتني در زندگي كاربرد دارد.
🥾 اگر يك كفش تازه ميخواهيد، بايد چند تا از كفشهايتان را دور بيندازيد.
👚 يا اگر لباس تازه اي ميخواهيد، بايد كمدتان را تميز و كمي خالي كنيد يا اصطلاحا وكيوم كنيد و يك فضاي خالي در كمدتان ايجاد كنيد تا جا براي لباس هاي جديد باز شود. مي توانيد لباس هايتان را به ديگران مخصوصا افراد بي خانمان ببخشيد.
🌏 جهان هستي نميتواند خوبي و سعادت را در كف دستان شما قرار دهد مگر اينكه شما چيزي را كه در دستان خود نگه داشته ايد، رها كنيد.
⁉️ آيا ميخواهيد به آرزوهاي دست نيافته خود در زندگي برسيد؟ پس موفقيتهاي كوچكتان را رها كنيد.
🔮 براي استفاده از اين قانون بايد به آن ايمان داشته باشيد.
🧚‍♂️ اطرافتان را خوبي و سعادت فراگرفته است و وسعت و فراواني موهبتهاي جهان هستي پايان ناپذير و نامحدود است.
🧠🙀🧠 تنها كمبودي كه حس ميكنيد، كمبودي است كه در ذهنتان ساخته ايد. اگر تصور ميكنيد آرزويي كه داريد، دست نيافتني است، دليل آن ذهنيت منفي شماست.
🚀 وقتي چيزي به اسم آرزو يا رويا در ذهنتان شكل بگيرد، پس قطعا در دنياي بيرون وجود داشته و يا قابل ايجاد شدن است. پس كافي است فضاي مناسبي را براي آن در ذهن و باورتان و در زندگيتان خالي كنيد.
🕺 ذهنتان را براي دريافت سعادت و خوشبختي باز كنيد، يك فضاي خلاء براي نگه داشتن آن ايجاد كنيد و مطمئن باشيد كه آن را جذب خواهيد كرد.
🌷🌸🌹💐🌺🌾🪷🌼🌷🌸🌹💐🌺🌾

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *