چگونه میل جنسی را به ثروت تبدیل کنیم؟ 14و15

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸

 

🔵 چگونه میل جنسی را به ثروت تبدیل کنیم؟

 

 

⚪️ قسمت چهاردهم

 

گاه نتایج بسیار معلوم و مشخص اند. در مواردی ممکن است نتیجه منفی باشد همه چیز بستگی به رشد یا توسعه حس ششم دارد.آقای ادیسون بیش از ده هزار ترکیب از نقطه نظرهای خود را قبل از آنکه از ذهن خلاقش استفاده کند آزمایش کرد و جوابی گرفت که نتیجه آن تولید لامپ های روشنایی بود . برای اختراع فنوگراف هم از روش مشابهی استفاده نمود . به دلایل مشخص می توان گفت که ذهن خلاق وجود دارد. نمونه و شاهد آن کسانی هستند که بدون کمترین آموزش رسمی توانسته اند در زمینه های رهبری به پیشرفتهای بزرگی نایل آیند. ابراهام لینکلن نمونه بزرگی از رهبری است که توانست به کمک ذهن خلاق خود به عظمت و بزرگی برسد

 

⚪️ قسمت پانزدهم

 

نیروی عظیم جنسی

 

صفحات تاریخ انباشته از ماجرای رهبران بزرگی است که پیشرفتهای آنها را می توان به نفوذ زنانی نسبت داد که ذهن خلاق آنها را به کمک تحریک انگیزه جنسی فعال کردند. ناپلئون بناپارت از جمله این اشخاص بود . وقتی تحت تاثیر نخستین همسر خود یعنی ژوزفین قرار داشت غیر قابل مقاومت و آسیب ناپذیر بود.

وقتی ژوزفین از زندگی ناپلئون بیرون رفت ، راه سقوط ناپلئون هموار شد. دیری نگذشت که شکست سن هلن را تحمل کرد . در تاریخ آمریکا بسیاری از نامداران و سرشناسان را می شناسیم که موفقیت خود را مدیون زنان خود هستند. اما وقتی همسر خود را کنار گذاشتند و به سراغ زنان دیگر رفتند ، راه سقوط در پیش گرفتند . ناپلئون تنها مردی نبود که فهمید نفوذ جنسی اگر از منبعی درست و به جا باشد قدرتمند تر از نیروی ناشی از استدلال است.

 

ادامه دارد ….

 

 

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *