چگونه میل جنسی مان را به ثروت تبدیل کنیم؟ 10و 11

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸

 

🔵 چگونه میل جنسی را به ثروت تبدیل کنیم؟

 

🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸

 

⚪️ قسمت دهم

 

 

📍💡توسعۀ ذهن خلاق

 

ذهن خلاق نسبت به آنچه از خارج از ذهن نیمه هوشیار شخص سرچشمه می گیرد گوش به زنگ تر و حساس تر می شود. می توان این قدرت ذهنی را با تمرین و با استفاده از آن رشد و پرورش داد.آنچه به نام وجدان شخصی شناخته می شود صرفاً بر اساس حس ششم کار می کند.هنرمندان ، نویسندگان ، موسیقی دانها و شعرای نامی از آن جهت بزرگ می شوند زیرا می توانند از ذهن و تصور خلاق خود استفاده کنند و این نکته را کسانی که از قوۀ تصور بالا برخوردارند به خوبی درک می کنند

 

⚪️ قسمت یازدهم

 

چگونه مخترعی به بهترین نقطه نظرهای خود دست یافت

دکتر المر گیتز، ساکن شهر شوی چیس تاکتون 200 اختراع مفید کرده که عامل آن استفاده از ذهن خلاق بوده است. روش او برای همه کسانی که به نبوغ اهمیت می دهند جالب توجه است.

 

او در آزمایشگاه خود اتاقی داشت که به آن اتاق ارتباط شخصی می گفت. این اتاق ضد صدا بود و طوری آرایش یافته بود که دکتر گیتز از پشت میز کارش می توانست همۀ چراغهای آن را خاموش کند . در این اتاق میز کوچکی گذاشته بودند که دکتر گیتز روی آن صفحات کاغذی را حفظ می کرد . جلو میز روی دیوار یک تکمه فشار برقی وجود داشت که نور را کنترل می کرد. وقتی دکتر گیتز می خواست به کمک ذهن خلاق خود از نیروهایی که در اختیار داشت استفاده کند به درون اتاق خود می رفت ، پشت میزش می نشست ، چراغها را خاموش می کرد و به عوامل شناخته شده اختراعی که روی آن کار می کرد می اندیشید. در این حالت آنقدر باقی می ماند تا نقطه نظری را که انتظار داشت می یافت.

 

ادامه دارد…

با دوستانتون به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *